Koningsspelen, Open Dag Voorschool, Paasontbijt, Smaak te pakken, Festival Meervaart Jong
Beste ouders,
De ramadan is voorbij, deze week hebben we samen het Suikerfeest gevierd. Dank aan iedereen die erbij was en het een gezellig feest voor iedereen heeft gemaakt! Deze hele maand staat bol van gezelligheid, culturen en lekkernijen met de themamaand 'Smaak te pakken' én een heerlijk paasontbijt op donderdag 17 april. In deze nieuwsbrief leest u daar meer over!
Verder leest u in deze nieuwsbrief over:
- de bijeenkomst zelfredzaamheid en zelfstandigheid voor ouders van de kleuters op donderdag 10 april,
- de Koningsspelen op vrijdag 11 april,
- de e open dag van de voorschool op woensdag 16 april,
- Festival Meervaart Jong op 20 april,
- een nieuw blok van naschoolse activiteiten,
- de opening van de nieuwe buurtkamer, het Reimertje op woensdag 9 april.
Bijeenkomst zelfredzaamheid en zelfstandigheid: donderdag 10 april
Heeft u een kind in de kleuterklas (1-2) en wilt u meer te weten komen over het vergroten zelfredzaamheid en zelfstandigheid van uw kind, omgaan met emoties van uw kind en het hanteren van regels en grenzen? Kom dan op donderdag 10 april om 09.00 uur naar de ouderbijeenkomst van MOC ’t Kabouterhuis in de koffiekamer. De bijeenkomst duurt tot 10.15 uur.
Koningsspelen: vrijdag 11 april
Ook dit jaar vieren we weer de Koningsspelen met een sportief oranjefeest op Sportpark Ookmeer. We verzamelen tussen 08.30 en 08.45 uur bij de leerkracht op het sportpark. De hele ochtend staan er voor de hele school allerlei leuke sportspellen op het programma. Groep 1 t/m 3 sport tot 12 uur en is dan vrij. Voor groep 4 t/m 8 is er nog een estafette, deze groepen zijn om 12.30 uur vrij.
Geef uw kind wat water en fruit mee en voor groep 4 t/m 8 ook lunch. Het zou leuk zijn als iedereen in oranje sportkleding komt!
We kunnen de hulp van ouders goed gebruiken bij het begeleiden van de kinderen. Wilt u ons helpen? Meld u aan bij de leerkacht!
Open dag Voorschool Lukas: woensdag 16 april
Op woensdag 16 april houdt Voorschool Lukas een open dag. Heeft u een kind tussen 2 en 4 jaar oud? U bent van 10.00 - 12.00 uur van harte welkom om even binnen te lopen en een kijkje te nemen. De voorschool biedt vier dagdelen per week leuke en leerzame activiteiten voor uw peuter en is zo de ideale voorbereiding op de basisschool.
Wilt u hulp bij de inschrijving? Kom dan op dinsdag of donderdag tussen 09.00 en 10.00 uur langs bij ons Familieservicepunt.
Paasontbijt - donderdag 17 april
Voor één keer mogen kinderen het ontbijt thuis overslaan, want we ontbijten gezellig samen in de klas! De Ouderraad verzorgt een heerlijk Paasontbijt voor alle klassen. We zoeken nog ouders die kunnen helpen in de klas. Kunt u helpen? Meld u dan bij de leerkacht!
Afsluiting Smaak te pakken: donderdag 17 april
Op dit moment zitten we volop in het thema 'Smaak te pakken'. Drie weken lang reizen we door alle werelddelen. We nemen voedsel als rode draad om te leren over alle culturen die we tegenkomen.
Donderdag 17 april sluiten we van 13:30 tot 14:30 het thema af met presentaties van de kinderen in de klas door middel van een speurtocht. Ook laten we graag ouders hun land/cultuur presenteren (deze keer zonder hapjes/drankjes). Wilt u ook uw land presenteren? Stuur Rosien een parrobericht of loop even bij haar langs. Het zou mooi zijn om met zoveel mogelijk culturen dit thema feestelijk af te sluiten!
Festival Meervaart Jong: zondag 20 april
Het afgelopen blok is er tijdens de naschoolse activiteiten druk geoefend op de tofste dance-moves en de vetste dj-sets. Bent u benieuwd naar het resultaat? Kom dan naar de optredens van onze leerlingen op zondag 20 april tijdens Festival Meervaart Jong!
Naschoolse activiteiten
Ook voor dit blok zijn er weer ontzettend veel aanmeldingen voor de naschoolse activiteiten. We proberen alle kinderen een plekje te geven, maar helaas is er niet bij iedere activiteit genoeg plek. Dinsdag 6 mei, na de vakantie, starten de naschoolse activiteiten. Voor de vakantie hoort u via parro of uw kind geplaatst is. Heeft u geen bericht gehad, dan was er helaas geen plek meer.
![]()
Opening buurthuis 't Reimertje: woensdag 9 april
In de Reimerswaalbuurt is op Osdorperban 951 een nieuwe buurtkamer geopend, ’t Reimertje. Iedereen is welkom bij de feestelijke opening op woensdag 9 april van 15.00 17.00 uur. Er is muziek, kinderactiviteiten en lekkere hapjes en drankjes!
Rondleidingen
Zijn uw buren, vrienden of familie op zoek naar een leuke en goede school voor hun kind? Wijs ze dan eens op de rondleidingen op onze school! Via een mail naar lukas.info@askoscholen.nl kunnen zij zich aanmelden voor een rondleiding op:
- wo. 7 mei
- di. 24 juni
De rondleidingen starten om 09.00 uur.
Download hier de flyer met meer informatie over de rondleidingen om door te sturen naar uw kennissen.
Jaarkalender: belangrijke data
Een PDF van de kalender is hier te downloaden.
Studiedagen 2024-2025
Hieronder vindt u een lijst met de geplande studiedagen in dit schooljaar. De leerlingen zijn op deze dagen vrij.
- Woensdag 18 juni 2025
Vakantierooster 2024/2025
|
Eerste dag |
Laatste dag |
Goede Vrijdag |
Vrijdag 18 april |
|
Meivakantie |
Maandag 21 april |
Maandag 5 mei |
Hemelvaart |
Donderdag 29 mei |
Zondag 1 juni |
Pinksteren |
Maandag 9 juni |
|
Zomervakantie |
Vrijdag 11 juli |
Zondag 24 augustus |
De Lukasschool op social media
De Lukasschool is nu ook te volgen via Instagram! Hier vindt u een gezellig fotoverslag van (bijna) alles wat we doen op school. Ook vindt u ons op Twitter en Facebook. Uiteraard houden we hier rekening met de AVG wetgeving.
Met vriendelijke groet, mede namens het team,
Sandra van Vliet
Directie (interim) Lukasschool
P.S. Als u vragen heeft, dan kunt u altijd even een afspraak met ons maken. Wij maken graag tijd voor u.